Bu sayfayı yazdır
Salı, 25 Ekim 2011 03:21

Hep Beraber El Ele

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sezon başından bu yana futbol olarak ümit versede galibiyet hasreti sebebiyle ligde istediği yerde bulunamayan takımımız pazar günü Bahçelievler’de Maltepespor’u ağırlıyor.

6.haftası geride kalan ligimizde 5 puan toplayabilen ve 12.sırada bulunan takımımızın bu maçtan galibiyetle ayrılarak puan cetvelinde üst basamaklara tırmanışa geçmesini temenni ediyoruz.. Son maç dışında sahada mücadele olarak beklentileri karşılayan fakat girdiği pozisyonları değerlendiremeyen futbolcularımızında son vuruşlarda daha dikkatli olarak takımımızı galibiyete taşıyacak golleri skor hanemize yazdırmalarını bekliyoruz.

Maltepespor ile oynayacağımız 7.hafta mücadelesinde stadımızın tadilatta olması sebebiyle Bahçelievler’de oynanacaktır. Pazar günü saat 13.30’daki müsabaka için tüm taraftarlarımızı saat 11.00 itibariyle Yahya Kemal Parkı’na bekliyoruz. Bu takımın itici gücü olan taraftarlarımızın takımımızın içinde bulunduğu durumdan kurtulması için eskiden olduğu gibi son dakikaya kadar tribünlerden destek vermeleri gerektiğinin altını çiziyor, takımımıza başarılar diliyoruz.

Okunma 2501 defa
Bayrampaşa Spor Kulübü

1942 yılında Sağmalcılar'da, Sağmalcılar Gençlik Spor Kulübü olarak kurulan kulüp, 23.08.1959 tarihinde yaptıkları kongrede ismini Semt'in adı değiştiğinden dolayı Bayrampaşa Gençlik Spor Kulübü olarak değiştirmiştir.

www.bayrampasaspor.org.tr

Son Ekledikleri: Bayrampaşa Spor Kulübü

Benzer Öğeler (etikete göre)