Bu sayfayı yazdır
Salı, 25 Ekim 2011 03:21

Buz Kestik

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Spor Toto 3.lig 3.grupta 4. hafta mücadelesinde karşılaştığımız rakibimiz Elaziz Bld.Spor’a 1-0 mağlup olarak soğuk geçen haftayı buz keserek tamamladık.

Hafta içinde kupa maçında oynanan oyun sonrası içimizde oluşan umutlar ve galibiyet hasretinin bu hafta son bulacağı düşüncesi karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte yerini üzüntüye bıraktı. İlk devrede derli toplu bir oyun ortaya koyan fakat 2.devrede bu oyununu sürdüremeyen takımımız karşılaşmanın 76.dakikasında oldukça uzak mesafeden kalesinde gördüğü gole engel olamadı.

Ligde geride kalan 4 hafta sonunda 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan takımımız puan cetvelinde beklentilerin çok altında 15.sırada yer alıyor. Ligde önümüzdeki hafta yine şu anda kendi sahasında statüsünde olan Bahçelievler’de 12 Bingölspor takımını ağırlayacak olan takımımızın artık bu gidişata son vererek ligdeki ilk galibiyetini almasını diliyoruz.

Okunma 2702 defa
Bayrampaşa Spor Kulübü

1942 yılında Sağmalcılar'da, Sağmalcılar Gençlik Spor Kulübü olarak kurulan kulüp, 23.08.1959 tarihinde yaptıkları kongrede ismini Semt'in adı değiştiğinden dolayı Bayrampaşa Gençlik Spor Kulübü olarak değiştirmiştir.

www.bayrampasaspor.org.tr

Son Ekledikleri: Bayrampaşa Spor Kulübü

Benzer Öğeler (etikete göre)